Organi VMC

06-Oct-2014

Predsednik skupštine: 

Ljubo Radenović

     ljubisar@castingtrade.com

  

Potpredsednici skupštine: 

Novičić Milisav,

Unipromet d.o.o., Čačak

     office@unipromet.co.rs

Milan Kovačević,

Teleoptik-gasna oprema d.o.o., Zemun

     milan@teleoptik.co.rs      

 

Upravni odbor: 

Dragomir Subić,predsednik

Shipyard Bomex 4M d.o.o., Perlez

     subicdragomir58@gmail.com

Nikola Egić,

Božić i sinovi d.o.o., Omoljica

     nikolaegic@bozic.rs

Vladan Čvrkić,

Binmetal d.o.o., Čačak

     binmetal@eunet.rs

Dragan Kapičić,

Sigma d.o.o., Kula

     office@hlorogen.com

Andrea Kiralj,

Berko production

     office@berko.rs

Andrija Ekmedžić,

Konelek d.o.o., Zemun

     andrija@aero.konelek.com

Slobodan Jovanović,

Metalcinkara d.o.o., Inđija

     slobodan.jovanovic@metalcinkara.co.rs

 

Nadzorni odbor: 

Zdravko Knežević,

ConsAct d.o.o., Kanjiža

     consact.yu@consact.com

Sven Carić,

Agrometal BMR, Sombor

     caricsven@open.telekom.rs

Aleksandra Božić,

Gumil Komerc d.o.o., Inđija

     office@gumil.rs

 

Savet VMC 

Dragan Bosilj,

RPK Pančevo

     dragan.bosilj@komora.net

Slobodan Morača,

Fakultet tehničkih nauka Novi Sad

     moraca@uns.ac.rs

Pere Tumbas,

Ekonomski fakultet Subotica

     ptumbas@ef.uns.ac.rs

Zlatan Šoškić,

Fakultet za mašinstvo i građevinarstvo Kraljevo

     soskic.z@mfkv.kg.ac.rs

Mirko Gavrilović,

SGS Beograd

     mirko.gavrilovic@sgs.com

  

Menadžer klastera:

Zoran Pekez                                  

zpekez@vmc.rs

 

 

AddThis Social Bookmark Button